SZTUKA PATRZENIA

autorskie warsztaty fotograficzne

Chciałabym każdego z Was serdecznie zaprosić na moje autorskie warsztaty fotograficzne: "SZTUKA PATRZENIA".

Droga Małgosiu, poprowadź jeszcze takie same wspaniałe warsztaty foto!

Jak wiesz jestem seniorką bardzo aktywną, chodzę na różne zajęcia. Żadne mnie tak nie porwały jak warsztaty z Tobą, ale to tylko zasługa Twojego podejścia do tematu. Jesteś profesjonalistka, postrzegasz przedmioty, ludzi, fotografowane obiekty w bardzo ciekawy sposób. Widać że masz wyczulone oko. Swoje zdjęcia które pokazywałaś posiadają duszę, styl, emocje świetnie uchwycone.

Na wykładach nigdy nie było nudnej teorii, nie patrzyłam na zegarek kiedy się skończą, tylko co ten czas tak szybko leci. Wielka szkoda że nadal nie ma kursu w DK z Tobą bo nie nie ma Tobie równych.

Małgorzata Przywara 12 marzec 2016


Pierwszym elementem

Sztuki Patrzenia jest KADR FOTOGRAFICZNY czyli wybrany fragment rzeczywistości wyrwany z kontekstu otoczenia, któremu fotograf nadaje znaczenie poprzez swój indywidualny sposób widzenia świata.

Kolejny element

to KOMPOZYCJA OBRAZU FOTOGRAFICZNEGO czyli scenografia fotografowanej sceny. To układ elementów zestawiony z sobą w taki sposób by tworzyły one harmonijną całość. Celem kompozycji jest osiągnięcie zamierzonego efektu plastycznego poprzez umiejętne dobranie kolorów, kształtów, proporcji, faktur i położenia przedstawionych elementów na zasadzie podobieństwa lub kontrastu.

Najważniejszym elementem

z nich jest ŚWIATŁO, które jest dla fotografa tym, czym farba dla malarza. Nadaje zdjęciu nastrój i indywidualny charakter. Rzeźbi szczegóły, podkreśla trójwymiarowość przedmiotów, uwydatnia barwy.

I ostatni

znaczący element to EMOCJE, dzięki którym fotografie wzruszają, zachwycają, inspirują pozostawiając w naszej pamięci istotność mijających chwil... Dlatego:

Patrz sercem, Kadruj okiem i Rysuj światłem...

ZAPRASZAM na grupowe i indywidualne zajęcia z fotografii w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. Program warsztatów fotograficznych to łącznie 20 godzin, które mogę w dowolny sposób dostosować do Twoich umiejętności i możliwości czasowych. Zajęcia prowadzę w każdym miejscu Polski. Zapraszam także na zajęcia do mnie, do magicznego Krakowa. Jeśli zainteresowała Cię moja propozycja napisz maila lub zadzwoń by omówić szczegóły zajęć. Więcej informacji w jaki sposób możesz się ze mną skontaktować znajdziesz tutaj.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WSPÓLNĄ PRZYGODĘ Z FOTOGRAFIĄ

Będziesz pozytywnie zaskoczony!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana indywidualną lub grupową SZTUKĄ PATRZENIA skontaktuj się ze mną wypełniając poniższy formularz.