SZTUKA PATRZENIA

autorskie warsztaty fotograficzne

Chciałabym każdego z Was serdecznie zaprosić na moje autorskie warsztaty fotograficzne: "SZTUKA PATRZENIA".

Warsztaty z Małgosia Pióro obfitują w niespodzianki, które organizatorka dla uczestników przygotowuje. Czas nie ma znaczenia, miejsce nie ma znaczenia, nic nie ma znaczenia. Znaczenie ma, by się działo, a dzieje się dużo i kreatywnie.

Od strony merytorycznej, Gosia wielką wagę przykłada do zasad kompozycji zdjęcia, co skutkuje niesamowitymi postępami u uczestników, nawet tych zaawansowanych: ich fotografie w krótkim czasie stają się poetyckim odzwierciedleniem świata, biorą nas w podróż pełną emocji i kolorów, co czyni spotkania niezapomnianą przygodą.
Warto.

Kamila Brzozowska 12 marzec 2016


Pierwszym elementem

Sztuki Patrzenia jest KADR FOTOGRAFICZNY czyli wybrany fragment rzeczywistości wyrwany z kontekstu otoczenia, któremu fotograf nadaje znaczenie poprzez swój indywidualny sposób widzenia świata.

Kolejny element

to KOMPOZYCJA OBRAZU FOTOGRAFICZNEGO czyli scenografia fotografowanej sceny. To układ elementów zestawiony z sobą w taki sposób by tworzyły one harmonijną całość. Celem kompozycji jest osiągnięcie zamierzonego efektu plastycznego poprzez umiejętne dobranie kolorów, kształtów, proporcji, faktur i położenia przedstawionych elementów na zasadzie podobieństwa lub kontrastu.

Najważniejszym elementem

z nich jest ŚWIATŁO, które jest dla fotografa tym, czym farba dla malarza. Nadaje zdjęciu nastrój i indywidualny charakter. Rzeźbi szczegóły, podkreśla trójwymiarowość przedmiotów, uwydatnia barwy.

I ostatni

znaczący element to EMOCJE, dzięki którym fotografie wzruszają, zachwycają, inspirują pozostawiając w naszej pamięci istotność mijających chwil... Dlatego:

Patrz sercem, Kadruj okiem i Rysuj światłem...

ZAPRASZAM na grupowe i indywidualne zajęcia z fotografii w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. Program warsztatów fotograficznych to łącznie 20 godzin, które mogę w dowolny sposób dostosować do Twoich umiejętności i możliwości czasowych. Zajęcia prowadzę w każdym miejscu Polski. Zapraszam także na zajęcia do mnie, do magicznego Krakowa. Jeśli zainteresowała Cię moja propozycja napisz maila lub zadzwoń by omówić szczegóły zajęć. Więcej informacji w jaki sposób możesz się ze mną skontaktować znajdziesz tutaj.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WSPÓLNĄ PRZYGODĘ Z FOTOGRAFIĄ

Będziesz pozytywnie zaskoczony!

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana indywidualną lub grupową SZTUKĄ PATRZENIA skontaktuj się ze mną wypełniając poniższy formularz.