Para w autobusie

http://www.fotopioro.pl/wp-content/uploads/2015/12/Historia_2.jpgPara w autobusie

…Pewnego deszczowego wieczoru w Londynie wracając z warsztatów fotograficznych zobaczyłam, że mój autobus właśnie podjeżdża na przystanek! Podbiegłam szybko wbiegając na piętro autobusu i nagle zobaczyłam przytuloną w subtelnym, delikatnym geście czułości parę…

Zrobiłam tylko jedno zdjęcie… Zachwyt pięknem… Momentu zatrzymał czas… hm… a to dopiero początek tej historii!!:))

Minęło trochę czasu… W Londynie zorganizowano konkurs fotograficzny „Londyn oczami innych”. Postanowiłam wysłać kilka zdjęć: oczywiście przytulającą się parę przede wszystkim.

Zdjęcie zostało wyróżnione i wraz z innymi zwycięskimi powieszone nad Tamizą na wystawie pokonkursowej. Za jakiś czas dostałam maila od pary ze zdjęcia, która spacerując nad Tamizą rozpoznała się na wystawowym zdjęciu. Bardzo ich to ucieszyło, uruchamiając miłe wspomnienia..

Napisali do mnie maila z prośbą o przesłanie i z opowieścią jakie cudne wspomnienia to zdjęcie w nich wywołało… Utrwalona chwila na zdjęciu ma magiczne właściwości. Wzrusza i przyciąga. Przesłałam im zdjęcie.

Mieszkałam wtedy w Londynie i okazało się że mieszkali niedaleko mnie, więc postanowiłam zrobić im niespodziankę i wrzuciłam dużą odbitkę do ich skrzynki na listy…

Brak komentarzy

Dodaj swój komentarz